| Kleur | zwart |
|---|---|
| Maten | 36 - 47 |
| Adviesprijs | € 89,95 |
| Voering | Cambrelle |
| Zool | Hiking |
Hele goede schoen en na het inlopen zijn ze perfect. Echter na 4 jaar ziet de schoen er perfect uit maar zowel de linker als de rechter zool lieten zomaar los. De zool en de schoen hadden nog geen slijtage plekken. Verder is dit een op en top schoen.
hele goede schoen, geschikt voor elke bergtocht tot aan de sneeuwgrens, het leer vereist wel af en toe een beetje vet, maarja, welke schoen heeft dat nou niet nodig? super schoen!
De sherpa\'s hebben ons in herfst, zomer en winter blaarloos door de mooiste berggebieden van Spanje geleid. Na vier jaar hebben we officieel afscheid van ze genomen en zijn we aan een nieuw paar toe. Het waren topschoenen!
De schoenen bieden veel steun bij de hiel, en de zool geeft zeer veel grip. Kostte wat meer tijd om ze in te lopen dan normaal gesproken bij schoenen, de hielen waren namelijk vrij stug. Eenmaal ingelopen zitten de schoenen erg fijn en soepel, mede door de combinatie van het stevige leer en de zachte kussens om goed te kunnen bewegen. Ben er tevreden over.


